-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
320x256 Çözünürlük 30µm Piksel Aralığı Optik Gaz Görüntüleme için 20mK NETD'li Soğutmalı IR Kamera Modülü
| Stil | Soğutmalı Kızılötesi Modül | Çözünürlük | 320x256 / 30μm |
|---|---|---|---|
| Tipik NETD | 20mk (F1.5) | Spektral Aralık | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
| Boyut | 142×58,5×80 mm | ağırlık | ≤680g |
| Vurgulamak | 320x256 Soğutmalı Ir Kamera Modülü,Soğutmalı Ir Kamera Modülü Hafif |
||
25mm Lensli 320x256/30 mikron Soğutmalı Kızılötesi Kamera Modülü
Yüksek gerilim güç ekipmanlarında yaygın olarak kullanılan kükürt heksaflorür (SF₆), güçlü bir sera etkisine sahiptir. Endüstriyel soğutma sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bir soğutucu olan amonyak, oldukça zehirli ve uçucudur.
LFM330C2 termal modülü, hassasiyet, kararlılık ve entegrasyon esnekliği açısından olağanüstü performans gösteren tip II süper örgü (T2SL) teknolojisi üzerine geliştirilmiştir. Kükürt heksaflorür (SF₆), amonyak ve etilen gibi gazların tespiti için ideal bir seçimdir.
LFM330C2, gaz kaçağı tespiti için özel olarak tasarlanmış soğutmalı bir kızılötesi termal görüntüleme modülüdür. 320x256/30 mikron MCT soğutmalı MWIR kızılötesi dedektörünü entegre eder ve çıplak gözle görülemeyen görünmez gazları görselleştirmek için spektral dalga boyu filtreleme teknolojisini kullanır. Kamera üreticileri, bu modülü temel alarak kendi gaz kaçağı tespit kameralarını kolay ve verimli bir şekilde tasarlayabilirler.
- Çözünürlük: 320x256
- Piksel Aralığı: 30 mikron
- NETD 20mK (F1.5), Yüksek Hassasiyet
- Spektral Yanıt: 10.3±0.1 mikron~10.9±0.1 mikron
- Farklı Gereksinimlere Göre Özelleştirilebilir Dalga Boyu
- DVP/CameraLink Arayüzü ile Kolay Entegrasyon
| Modül modeli | LFM330C2 |
|---|---|
| Çözünürlük | 320×256 |
| Piksel boyutu | 30 mikron |
| Spektral yanıt | 10.3±0.1 mikron~10.9±0.1 mikron |
| Tipik NETD | 20mK (F1.5) |
| Kare hızı | 60Hz |
| Dijital video | Standart: DVP/LVDS/USB2.0 İsteğe bağlı: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Tek modlu fiber/Çok modlu fiber |
| İletişim | Standart: USB2.0/LV-TTL İsteğe bağlı: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Soğutma süresi (23 °C) | ≤8dk@24V |
| Kararlı güç tüketimi (23 °C) | ≤13W |
| Boyut (mm) | 142×58.5×80 |
| Ağırlık (g) | ≤680 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+71°C |
| Odak uzaklığı | 25mm |
LFM330C2 termal modülü 26 tür gazın tespitini destekler:
- Kükürt heksaflorür
- Susuz amonyak
- Siyanoakrilat etil ester
- Klor dioksit
- Asetik asit
- Freon-12
- Etilen
- Metil etil keton
- Asetil klorür
- Alil bromür
- Alil klorür
- Alil florür
- Bromometan
- Freon-11
- Furan
- Hidrazin
- Metilsilan
- Metilvinil keton
- Acrolein
- Propen
- Tetrahidrofuran
- Trikloroetilen
- Uranyl florür
- Vinil klorür
- Vinil siyanür
- Yüksek hassasiyet ve mükemmel performans
- Kızılötesi sektöründe dünya lideri teknoloji
- Çeşitli kızılötesi dedektörler mevcuttur - hem soğutmasız hem de soğutmalı IR dedektörler farklı formatlarda ve piksel boyutlarında
- Hızlı teslimatı sağlamak için seri üretim - yıllık üretim kapasitesi milyonlarca dedektöre kadar olan üç üretim hattı
Piyasada şu anda iki tür kızılötesi termal görüntüleme sensörü bulunmaktadır: soğutmalı ve soğutmasız.
Soğutmasız IR dedektörler ortam sıcaklığında çalışır. Yarı iletken endüstrisi teknolojisine dayanırlar ve tipik olarak büyük hacimlerde, küçük boyutlarda ve düşük maliyetle üretilebilirler. Soğutmasız IR dedektörler, taşınabilir, el tipi ve mobil cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Soğutmalı IR dedektörler, bir kriyo soğutucu tarafından desteklenen, onları aşırı düşük sıcaklıklarda tutan bir birime paketlenir. Karmaşık soğutma sistemleri gerektirmeleri nedeniyle, soğutmasız sensörlerden daha büyük, daha pahalı ve daha az güvenilirdirler. Ancak, soğutmalı sistemler inanılmaz hassasiyet sunar ve genellikle uzun menzilli görev yetenekleri elde etmek için uzun odak uzaklıklı optiklerle çalışır.

