Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 30hz thermal imaging core ] eşleşme 243 Ürünler.
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
PLUG-R Serisi Kızılötesi Kamera Çekirdek Soğutulmamış Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~550°C |
| NETD: | <30mK |
Çok Fonksiyonlu Drone Termal Kamera VOx LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamerası Modülü LWIR 640x512/17µm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Akıllı Donanım İçin Kompakt LWIR Termal Kamera Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik için soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Gözetim LWIR Kamera Modülü 640x512 8~14μm LW
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutulmamış Termal Kızılötesi İzleme Kamera Modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Yüksek çözünürlüklü LWIR Termal İzleme Kamera Modülü Soğutulmamış <30mK NETD
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |

