Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 30hz thermal imaging core ] eşleşme 243 Ürünler.
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
Endüstriyel Termografi ile LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
LWIR 640x512 / 12μm Kızılötesi Dedektör Sensörlü Hafif ve Esnek Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik güç tüketimi: | <0,75W |
Soğutmasız Kızılötesi Termal Dedektörlü Hızlı Entegrasyon Drone Termal Kamera
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
3,2 mm Lensli Optimize Edilmiş SWaP-C iLC212 Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG617 LWIR 640x512 / 17μm Kızılötesi Dedektörlü Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
Yangınla Mücadele için RoHS Uyumlu Soğutmasız LWIR Drone Termal Kamerası 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız LWIR 256x192 / 12μM Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Ağırlık: | 8,9 gr±0,5 gr (3,2 mm lens dahil) |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Termal Görüntüleme Gözetim Kamerası için Soğutmasız LWIR Mini Kamera Modülü 256x192
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 70 mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

