Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging system ] eşleşme 92 Ürünler.
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
640x512 15μm T2SL LWIR Termal Kamera Modülü Yüksek Çözünürlüklü GAVIN615L
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
9.1 / 13 / 19mm Lensli Ultra Kompakt Soğutmasız Termal Modül
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması için Soğutmasız LWIR Termal Kamera 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması Soğutmasız Termal Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
VOx Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR 1280x1024 / 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Araç Üstü Gece Görüşlü IR Kamera Termal Kamera Çekirdeği 384x288 / 17μm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
RS058 T2SL Termal Kamera Çekirdeği 640x512 15μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
LWIR 400x300 / 17μm VOx Soğutulmamış Kızılötesi Detektör, FPA Mikrobolometre
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |

