Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging system ] eşleşme 92 Ürünler.
PLUG417R Soğutulmamış Termografik Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Elde tutulan termal kameralar için soğutulmuş HgCdTe MWIR Kamera Modülü 640x512/15μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Vox Mikrobolometre Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 256x192 Termal Kameralar için 12μm
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
| Boyut: | 23x13x7,32 mm |
SF6/NH3 gaz sızıntılarının tespiti için 320x256 çözünürlük ve 30μm piksel boyutu ile LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör
| Spektral aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Soğutma süresi (23°C): | ≤7 dk@24V |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
Yüksek Cilt Sıcaklığı Tarama IR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Termografi için 384x288 17um Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Entegre Döner Stirling Döngüsü Cryocooler Düzeneği Düşük Tüketim
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>550mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <7W (250mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |

