Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera ] eşleşme 412 Ürünler.
Gelişmiş Netlik ve Hassasiyet HD 1280x1024 Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
320x256/30μm Soğutulmuş MWIR Termal Görüntüleme Detektörü, 10mK NETD ile VOC'ler için Gaz Sızıntı Bulma
| Spektral aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
| Piksel Boyutu: | 30um |
TWIN612 Termal Görüntüleme Modülü ±2℃ Veya ±2% Doğrulukla Keskin ve Net Görüntüler
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Sıcaklık Doğruluğu ±2°C ile Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
256×192/12μm çözünürlüklü USB2.0 Arabirimi ve Odaklanmaz Tasarımlı Plug-in Termal Kamera
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Çoklu Sensör Yükü için MCT MWIR Soğutmalı Termal Modül 15μm 640x512
| Boyut: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤650g |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
Düşük Güç Tüketimi ile Kompakt LWIR Termal Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

