Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera ] eşleşme 412 Ürünler.
OEM Uncooled Thermal Imaging Module with LWIR 640x512 12μm Infrared Detector
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için Uzun Dalga 640x512 12μm Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
640x512 15µm Soğutmalı Kamera Modülleri RS058 T2SL LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Spektral aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Robotlar İçin 8~14μM Spektral Aralığa Sahip 3 Eksenli LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İtfaiye ve Kurtarma için Kompakt LWIR Isı Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
RS058 Kriyo Soğutucu ile Yüksek Duyarlılıklı Soğutulmuş Kızılötesi Detektörler
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Uzun Dalga Boyu: | 7,7~9,5 (LW) |

