Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera ] eşleşme 412 Ürünler.
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12μM Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için 750mW Hafif Entegre Döner Stirling Kriyosoyutucu
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
EO-IR Sistemleri Entegre LWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 15μm |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <8W |
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD'ye sahip 320x256/30µm MWIR Soğutmalı Termal Görüntüleme Dedektörü
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Boyut (mm): | 142×58,5×71 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Optik Gaz Görüntüleme ve Gaz Kaçağı Tespiti için 320x256 Çözünürlüklü ve 20mK NETD'ye Sahip 25mm Lensli Soğutmalı Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
Termal Gece Görüşü için Yüksek Çözünürlüklü FPA Soğutmasız IR Dedektörü 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel boyutu: | 12μm |
| Paket: | Gofret Seviyesi Paketleme |
320x256 Çözüm 30μm Piksel Boyutu MWIR Gaz Sızıntı Algılama için 10mK NETD ile Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
LS734 Soğutma MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör için Lineer Stirling Cryocooler
| Ağırlık: | ≤1,0 kg |
|---|---|
| Tip: | Doğrusal Stirling Kriyo soğutucusu |
| MTTF: | ≥20000 saat |

