Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera ] eşleşme 412 Ürünler.
320x25 30μm MCT MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon için Hızlandırıcı
| Çözünürlük: | 320x256 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 30um |
| NETD: | ≤9mK |
400mW RS046 Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için Entegre Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,2W (130mW@100K@20°C) |
Gaz Kaçağı Tespiti için 10mK NETD'ye Sahip 320x256 Çözünürlük, 30μm Piksel Boyutu, MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Modülü
| Soğutma süresi (23°C): | ≤8 dk@12V |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Piksel Boyutu: | 30um |
20mK NETD Optik Gaz Görüntüleme Dedektörü, 320x256 Çözünürlük ve 10.3-10.9μm Spektral Aralığı
| *MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
RS079 750mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Dahili Tahrik Elektroniği
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
RS046H Bölünmüş Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
RS046H 400mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Bölünmüş Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
HD 1280x1024 12μm Soğutmalı IR Dedektör
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |

