Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
HD MWIR MCT Kızılötesi Dedektör Soğutmalı 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
67g Kızılötesi Detektör 8μm-14μm Spektral Aralık
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |

