Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Akıllı Alarmlı Kızılötesi Araç Üstü Termal Kamera Parlama Önleyici
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG612R Yangınla Mücadele Kurtarma için Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
12μm 1280x1024 Soğutmasız Termal Kamera Sensör Modülü Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Vanadyum oksit termal kamera modülü 640x512 UAV ve Drone için 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış 640x512 Termal Kamera Modülü 12μm Drone için Tipik NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan Hayvan Gözlemi için Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Çözünürlük
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C Soğutmasız Mikrobolometre Kamera Dedektörü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
1~8X Sürekli Zumlu PAL/NTSC Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |

