Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
Ateş Algılama için VOx Termal Kamera, LWIR Kamera Çekirdeği 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Termografi için Soğutmasız LWIR 640x512 12μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm Kızılötesi Kamera Modülü Drone'lar İçin
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yangın söndürme ve kurtarma için soğutulmamış LWIR Drone Termal Kamera 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İsteğe bağlı lensli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik izleme kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
RS058 Cryocooler Soğutmalı Termal Kamera Modülü T2SL LWIR 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
LWIR 320x256/30μm Gaz Sızıntısı tespiti için 20mK NETD ile Soğutulmuş Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Boyut: | 142mm×58,5mm×80mm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | 20mk (F1.5) |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

