Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ lwir thermal imaging security camera ] eşleşme 245 Ürünler.
LWIR VOx Mikrobolometre Soğutulmamış Kızılötesi Detektör 400x300/12μm Termografi için
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Radiometrik VOx Termal Kamera Modülü Soğutulmamış 640X512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Karmaşık Ortamlarda Kullanılan MegaPixel Plug Serisi Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon IR Soğutmalı Kamera Modülleri EYAS1212 Mega Piksel 149x58.5x71mm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
3,2 mm Lensli Optimize Edilmiş SWaP-C iLC212 Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kararlı Performans Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 640x512 / 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
Mini Termal Kamera Çekirdek Soğutulmamış FPA Kızılötesi Kamera Modülü 256x192/12μm Termografi ile
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin Soğutmasız Mikrobolometre Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

