Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ surveillance uncooled thermal camera ] eşleşme 151 Ürünler.
MWIR HgCdTe Entegre Dewar Soğutucu Grubu 320x256 / 30μm Soğutmalı IR Dedektörü
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör 640x512/15μm
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Güvenlik İzleme MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μM
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Ultra Kompakt MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 / 15μm Yüksek Hassasiyet
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Tip: | soğutulmuş kızılötesi dedektör |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Orta Dalga Boyu Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μm
| teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Tip: | Soğutmalı Kızılötesi Dedektör |
RS058 Entegre Stirling Soğutuculu HD MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
Hızlı Entegrasyon için Soğutmalı FPA MCT IR Dedektörü 320x256 30μm
| Malzeme: | MCT |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
RS046H Bölünmüş Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |

