Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled infrared thermal security camera ] eşleşme 362 Ürünler.
Petrokimya tesislerinde sıcaklık ölçümü için 320×256/30μm MWIR Soğutulmuş Kızılötesi FPA Detektörü
| MTTF: | ≥10000 saat |
|---|---|
| Güç Tüketimi (23 °C): | ≤15W@12V (Tepe); ≤7W@12V (Kararlı) |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin 25mm Lensli 640x512 12μM Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
GAVIN615L T2SL Termal Kamera Çekirdek LWIR Soğutmalı Termal Görüntü Sensör Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤25mK |
FPA MCT Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Orta Dalga 128x128 / 25μm
| Çözünürlük: | 128x128 |
|---|---|
| NETD: | <20mK |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Kızılötesi Kameraya Entegre LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Keskin ve Net Görüntüleme ve Yüksek Doğrulukta Sıcaklık Ölçümü için Seramik Paket LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
15μm 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör, RS058 Entegre Stirling Soğutuculu
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
MCT MWIR Kızılötesi Dedektör Soğutmalı Termal Modül 640x512/15µm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Hızlı Entegrasyon MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512/15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

