Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled infrared thermal security camera ] eşleşme 362 Ürünler.
Düşük Güç Tüketimi ile Kompakt LWIR Termal Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
RS046H Split Stirling Soğutuculu Esnek MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 15μm Soğutulmuş Kızılötesi Detektör Modülü Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör ve Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
İtfaiye ve Kurtarma için Kompakt LWIR Isı Görüntüleme Modülü TWIN612
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tip II Superlattice Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler Uzun Dalga 320x256 / 30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
Akıllı telefon bağlantılı, soğutmasız 256×192/12μm Termal Kamera, Elektrikli Sıcak Noktalar ve Mobil Uygulamalar için
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
PLUG1212 Ultra Net Termal Görüntüleme için Soğutmasız HD LWIR 1280x1024/12μm Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Elektro Optik Kızılötesi Sistem için MWIR Soğutmalı Termal Modül 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Ultra-kompak 256×192 çözünürlük 12μM piksel boyutu Plug-In Termal Kamera Kızılötesi Kamera Modülü
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Spektral tepki: | 8~14μm |
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |

