Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled infrared thermal security camera ] eşleşme 362 Ürünler.
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İHA Yüklerine Entegre 650x512 Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Sıcaklık doğruluğu: | ±3℃ veya ±3% |
| Tipik NETD: | ≤40mK |
OEM MCT MWIR Yüksek çözünürlüklü soğutulmuş kamera modülü 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
Robotlar İçin 8~14μM Spektral Aralığa Sahip 3 Eksenli LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12μM Kızılötesi Dedektörlü Net Termal Görüntüleme LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik İzleme için Dış Mekan RS232 LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256×192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu 300mW Güç Tüketimi Olan Takılabilir Termal Kamera Modülü
| Tipik Güç Tüketimi: | 300 MW |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Objektif (HFOV/FL): | 56°/ 3,2 mm |
Mobil Cihazlar için USB2.0 Arayüzü ile Dongle Boyutlu 120×90 Çözünürlüklü Termal Kamera
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
640x512/12µm Drone Kızılötesi Kamera Modülü Elektrik Güç Denetimi İçin
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Tipik NETD: | ≤40mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

