Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled infrared thermal security camera ] eşleşme 362 Ürünler.
Sağlık Teşhisi için 384x288 17μM Soğutmasız Termal Modül Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
1280x1024 LWIR 30mm - 180mm Zoom Lensli Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
Sıcaklık ölçüm doğruluğu ±2°C veya ±2% olan LWIR Isı Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Taşınabilir 256×192 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Plug-in Termal Kamera için Ultra-kompak Termal Görüntüleme Modülü
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Piksel boyutu: | 12μm |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Termal Gece Görme Kamerası 384x288 17μm Termal Kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
HD LWIR Soğutmalı Termal Kamera Çekirdeği 640x512 Yüksek Termal Hassasiyet
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mk |
| Boyut: | 155x67x80mm |
MCT MWIR Soğutulmuş Isı Modülü 640x512 / 15μm Uzun Menzilli Algılama için
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
15μm 640x512 MCT MWIR Kamera Çekirdek Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mK |
Gaz sızıntısını görüntülemek için 320x256/30μm MWIR Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Kriyo Soğutucu: | RS058 |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |

