Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled microbolometer camera detector ] eşleşme 109 Ürünler.
Yüksek Çözünürlüklü VOx Kızılötesi Termal Kamera Modülü LWIR 8~14μm Spektral Aralık
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Drone Thermal Camera Modulu, Temiz Termal Görüntüleme ile Soğutulmuştur
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan Algılama için 25mm Lens Soğutmasız LWIR Termal Modül 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik / İzleme için 30mK Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 50Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek Doğruluk 256×192/12μm Piksel Boyutu Sıcaklık Ölçümü için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon Eklentisi Termal Görüntüleme Kamerası, 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu Wafer-Level-Package
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizisi Mikrobolometre |
|---|---|
| Dedektör Paketi: | Gofret düzeyinde paket |
| Çözünürlük: | 120 × 90 |
USB 2.0 Arayüzü ile Akıllı Telefonlar için 256x192 Çözünürlüklü ve 12µm Piksel Boyutlu Takılabilir Termal Kamera
| tip: | Akıllı Telefonlar için Takılabilir Termal Kamera |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256×192 |
| Piksel boyutu: | 12μm |

