Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled microbolometer camera detector ] eşleşme 109 Ürünler.
Hızlı Entegrasyon için Soğutmalı FPA MCT IR Dedektörü 320x256 30μm
| Malzeme: | MCT |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
LWIR 640x512 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut: | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
120×90/12μm Soğutulmamış VOx Mikrobolometre ve Odaklama Serbest ≤50mK NETD ile Plug-in Isı Görüntüleme Kamerası
| NETD: | ≤50mk |
|---|---|
| Kızılötesi sensör: | 120×90/12μm |
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
640x512 12μM Net Görüntüleme ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1mm Lens Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 30Hz 640x512 Drone'lar için 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Sabit Odaklama Athermal 19mm/24mm Lensli Kızılötesi Kamera Çekirdek
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
LWIR 640x512 / 12μm ile Esnek Soğutmasız Termal Görüntüleyici Modül Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| Boyut (mm): | 25,4x25,4x14,1 (Deklanşörlü) |
| Tipik Güç Tüketimi: | <0,75W |
Tıbbi Termal Görüntüleme Kızılötesi Kamera Çekirdeği 384x288 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
-20°C~150°C/0~550°C sıcaklık ölçüm aralığı olan LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
3,2 mm Lensli Optimize Edilmiş SWaP-C iLC212 Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

