Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] eşleşme 88 Ürünler.
OEM Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Merkezi 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Sağlık İçin Hızlı Entegrasyon Termal Görüntüleme Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,85 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış 640x512/12μm Termal Kamera Modülü Hafif Ağırlık
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| NETD: | <40mK |
Sağlık Hizmetleri İçin Hızlı Entegrasyon Termal Görüntüleme Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Kızılötesi Termal Güvenlik Kamera Modülü 640x512 9Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
VOx Soğutmasız Kızılötesi Kamera Modülü 400x300 / 17μm Hızlı Geliştirme
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
400x300 LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü 17μm Termal Güvenlik Kamerası Çekirdeği
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
Termal Görüntüleme Sistemi Tıbbi Teşhisi İçin İnvaziv Olmayan Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,85 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

