Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] eşleşme 79 Ürünler.
Drone'lara entegre küçük LWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması Soğutmasız Termal Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Tarama Termal Modül Soğutmasız 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Temassız Termografi Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm Kızılötesi Kamera Modülü Drone'lar İçin
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İnsan Derisi Sıcaklığını Ölçmek İçin 384x288 Kızılötesi Termal Modül 17um
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Görüntüleme Sistemi için LWIR Termal Modül 384x288 17um Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga FPA 400x300 / 17μm VOx
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
UAV Yükleri için Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV ve Drone Termal Kamera Modülü Soğutulmamış Hafif 640x512/12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

