Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ uncooled thermal module with 9 1mm lens ] eşleşme 79 Ürünler.
Drones 640x512 12μm VOx Mikrobolometre ile Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Çeşitli IR Lenslere Sahip VOx Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
Akıllı İzleme için 400x300 17um LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çeşitli Akıllı Görüntü Algoritmasına Sahip Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Radiometrik Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 Drone için 8 ~ 14μm spektral aralığı
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 Çözünürlük
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV Yükleri için Mini Boyutlu SWaP Soğutmasız LWIR Termal Modül 640x512 12μm
| Karar: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Drone için tipik soğutulmamış termal kamera modülü 640x512 30Hz NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
UAV Yükleri için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü Küçük Boyutlu 640x512 12uM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Özelleştirilmiş Soğutmasız Termal Görüntüleme Kamera Çekirdeği 0.7W
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

