Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12um thermal security camera module ] eşleşme 80 Ürünler.
12μm 1280x1024 Soğutmasız Termal Kamera Sensör Modülü Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
ARM SDK Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 14um Seri Port Kontrollü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Vanadyum Oksit Soğutmasız IR Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Tipik NETD 40mK
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12μM Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi İçin 25mm Lensli 640x512 12μM Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 12μM Kızılötesi Dedektörlü Net Termal Görüntüleme LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Termal Görüntüleme Modülü 640x512 Kızılötesi Kameraya Entegre
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Hafif Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 8 ~ 14μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutulmamış Isı Görüntüleme Modülü 640x512 12μm Detektör, NETD<40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512/12μm FPA Soğutulmamış Kızılötesi Detektör Termal Görüntüleme
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

