Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12um thermal security camera module ] eşleşme 80 Ürünler.
OEM MCT MWIR Yüksek çözünürlüklü soğutulmuş kamera modülü 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mK |
Hızlı Entegrasyon IR Soğutmalı Kamera Modülleri EYAS1212 Mega Piksel 149x58.5x71mm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |
Soğutmalı Termal Modül Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM Yüksek Termal Hassasiyet
| Yüksek çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel aralığı: | 12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm, Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
LWIR 256x192 12um FPA Minik Kızılötesi Mikrobolometre Kamera
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Seramik Paket Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 384x288 12μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için 640x512 12µM Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik İzleme İçin Büyük Dizi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Termografi için Soğutmasız LWIR 640x512 12μM Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

