Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12um thermal security camera module ] eşleşme 80 Ürünler.
Güvenlik ve İzleme için Soğutmasız Termal Kamera Modülü 1280x1024 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kare hızı: | 25Hz |
640x512 12μM Net Görüntüleme ile Soğutmasız LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
9.1mm 30Hz LWIR 640x512 12µm Kızılötesi Kamera Modülü Drone'lar İçin
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutulmamış 640x512 Termal Kamera Modülü 12μm Drone için Tipik NETD 40mk
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
AIoT için soğutulmamış Termal Kamera Modülü 256x192 / 12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Akıllı Donanım İçin Kompakt LWIR Termal Kamera Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yüksek sıcaklık aralığı ile Endüstriyel Sınıf 1280x1024 12μm Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kompakt Tasarım Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 640x512/12µm Yüksek Termal Hassasiyetli
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

