Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12um thermal security camera module ] eşleşme 80 Ürünler.
Yüksek Doğruluk 256×192/12μm Piksel Boyutu Sıcaklık Ölçümü için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |
Termal Kamera Çekirdek 4V-6V VPC/USB3.0/GigE/Cameralink 44.45mm×44.45mm×26mm
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
İHA Yükleri için RS232 Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kestirimci Bakım İçin Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmalı Soğutmasız Drone Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Soğutulmamış odak düzlemi dizileri termal kamera çekirdeği 50Hz kare hızı 67g
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız 640x512 12μM Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |

