Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 12um thermal security camera module ] eşleşme 80 Ürünler.
LC260 256x192/12μm İnsan vücut sıcaklığını ölçmek için termal kamera çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
LWIR Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Çekirdek 1280x1024/12μm Açık Isı Görüntüleme ile
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
| NETD: | <30mK |
Drones 640x512 12μm VOx Mikrobolometre ile Soğutulmamış LWIR Isı Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sabit Odaklama Athermal Lens 19mm/24mm ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
Drone'lara entegre küçük LWIR Termal Kamera çekirdeği 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yaban Hayatı Gözlemi için Uzun Dalga 640x512 12μm Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kişisel Gece Görüşü için LWIR Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yangın söndürme ve kurtarma için soğutulmamış LWIR Drone Termal Kamera 640x512 12μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,7W |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
İHA Yükleri İçin Küçük Boy Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 40mk 0.7W
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
İnsansız Hava Araçları için 640x512 12µm İHA Termal Kamera Çekirdeği
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |

