Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 256x192 infrared thermal camera module ] eşleşme 71 Ürünler.
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
Mobil cihaz entegrasyonu için 256x192 çözünürlüğü ve 300mW güç tüketimi ile iMC212 Soğutulmamış Kızılötesi Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | Soğutmasız LWIR Odak Düzlemi Dizisi |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25 Hz |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Termografi için 384x288 17um Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Kompakt Entegrasyon için 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı ile Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25 Hz |
| Çözünürlük: | 120x90 |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
Taşınabilir Cihazlar için 256x192/12µm'lik iMC212 Kızılötesi Minyatür Modülü
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
|---|---|
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256x192 |
| İçin kullanılır: | Mobil Terminal Uygulamaları |
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
SF6/NH3 gaz sızıntılarının tespiti için 320x256 çözünürlük ve 30μm piksel boyutu ile LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör
| Spektral Aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Soğutma süresi (23°C): | ≤7 dk@24V |
| Dedektör Çözünürlüğü: | 320x256 |
RAW YUV BT656 Dijital Video Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512 12um
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

