Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 256x192 infrared thermal camera module ] eşleşme 71 Ürünler.
Gece Gözlemi için 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu Soğutmasız Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü ve 8~14μm spektral aralığı için 12μm piksel pitch ile soğutulmamış LWIR Kızılötesi Termal Modülü
| Kare Hızı: | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192 |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Hafif Ağırlık 256x192 Çözünürlük 12μm AIoT ve Endüstriyel Görme için Piksel Pitch Termal Kamera Çekirdek
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tipik Güç Tüketimi: | 330mW |
OEM Küçük Boy Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği 256x192 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
256x192 çözünürlüğü ve 12μm piksel pitch ile Wafer Level Paketinde soğutulmamış LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Güvenlik ve Termografi için Piksel Aralığı
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı ile 3,2 mm Lensli Soğutmasız Mikro LWIR Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü, 12μm Piksel Pitch ve Odaklama Serbest Tasarımı ile Soğutulmamış LWIR Isı Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Odak modu: | Ücretsiz odaklanın |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

