Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 256x192 infrared thermal camera module ] eşleşme 71 Ürünler.
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR Soğutulmuş Isı Görüntüleyici Modülü Yüksek Güvenilirlik 320x256/30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Soğutulmamış 256×192 çözünürlüğü 12μm Pixel Pitch Thermal Camera Core, 330mW enerji tüketimi ile sıcaklık ölçümü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
Vücut Sıcaklığı Taraması için Soğutmasız LWIR Termal Kamera 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
RS058 T2SL Termal Kamera Çekirdeği 640x512 15μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
Araç Üstü Gece Görüşlü IR Kamera Termal Kamera Çekirdeği 384x288 / 17μm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
1~8X Sürekli Zumlu PAL/NTSC Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
| Ağırlık: | <90g |
256×192 çözünürlüklü, kompakt 17×17mm tasarımı ile güvenlik gözetimi için soğutulmamış 12μm kızılötesi kamera modülü
| Çözünürlük: | 256×192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenlik İzleme İçin Büyük Dizi Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği 1280x1024 12μM
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

