Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 256x192 infrared thermal camera module ] eşleşme 71 Ürünler.
256x192/12μm Soğutulmamış LWIR Detektörü ile Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| NETD: | ≤45mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
Hafif Ağırlıklı Soğutulmamış Kızılötesi Termal Kamera Modülü 256x192/12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
AIoT için soğutulmamış Termal Kamera Modülü 256x192 / 12μm
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+150°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
Düşük Güç Tüketimi için 256x192 Çözünürlüklü ve 12μm Piksel Boyutlu Mikro Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
Soğutmasız Termal Kamera Modülü 640x512 12μM Uzun Dalga Kızılötesi
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlük 12μm Piksel Pitch Termografi Yetenekli Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Odaksız Gece Görüşü için 256x192 Çözünürlüklü ve 12μm Piksel Boyutlu OEM Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±2℃ veya ±2% |
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
256x192 Çözünürlüklü ve 12μm Piksel Boyutlu Soğutmasız VOx Mini Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlük 12μm Pixel Pitch Focus Free LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

