Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 256x192 infrared thermal camera module ] eşleşme 71 Ürünler.
15μm 640x512 Soğutmalı IR Dedektör Entegrasyonu MCT MWIR Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
OEM Küçük Boyutlu Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği, 256x192 Çözünürlük ve 12μm Piksel Aralığı, Plaka Seviyesi Paketinde
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LC260 Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Ateş Algılama Kamerası Çekirdek 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C Soğutmasız Mikrobolometre Kamera Dedektörü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
OEM 256x192 çözünürlüğü ve 12μm Piksel Pitch Focus Free Tasarımı ile Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Çekirdek
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutulmamış Kızılötesi Kamera Çekirdekleri 1280x1024 Çözünürlük 12μm Piksel Büyüklüğü ve Açık Isı Görüntüleri için Çapraz Çalışma
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
| NETD: | ≤30mK |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
PLUG612 Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği 640x512 12μm, Net Termal Görüntüleme ile
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |

