Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging security camera ] eşleşme 67 Ürünler.
ADAS için Soğutmasız FPA Termal Görüntüleme Dedektörü 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Küçük Boy Uzun Dalga Termal Görüntüleme Çekirdeği 400x300 COIN417G2
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
PLUG617 640x512 17μM çözünürlüklü LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Güvenlik Kamerası için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Güvenlik kamerası için soğutulmamış 256x192/12μm ısı görüntüleme modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 700mW |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme ve AIoT Uygulaması için LWIR 640X512 / 12μm Termal Görüntüleme Çekirdeği
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Sıcaklık Doğruluğu: | ±3°C veya ±3% |
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
LWIR Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm Net Termal Görüntüleme ile
| NETD: | <30mK |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤77g |
| Tip: | Soğutmasız Kamera Modülü |
400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü, Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
VOx LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm LW |

