Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging security camera ] eşleşme 67 Ürünler.
Odak Düzlemi Dizisi Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300 / 17μm VOx Malzemesi
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
PLUG417R Soğutulmamış Termografik Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Mikrobolometre Soğutulmamış Kızılötesi Detektör 400x300/12μm Termografi için
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Çeşitli IR Lenslere Sahip VOx Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20℃~+550℃ (Özelleştirilebilir) |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
Ultra Net Soğutmalı MWIR Kamera Çekirdeği
| İçin kullanılır: | Gözetleme kamerası |
|---|---|
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
| Kare hızı: | 50Hz/100Hz |
Soğutmasız FPA Termografik Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17um
| Çözünürlük: | 384x288 /17μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

