Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ 400x300 thermal imaging security camera ] eşleşme 67 Ürünler.
400x300 Sıcaklık Ölçümlü 17μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yükselmiş Cilt Sıcaklığı Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Lineer LWIR Termal Kamera Çekirdek Soğutmasız 400x300 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Soğutmasız Termal Kamera Çekirdeği Uzun Dalga FPA 400x300 / 17μm VOx
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare Hızı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Sıcaklık Aralığı: | -20°C~+550°C (Özelleştirilebilir) |
Güvenlik İzleme için Soğutmasız FPA Termal Dedektör Kamera 50Hz
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yüksek Hassasiyetli LWIR Termal Kamera Çekirdeği Soğutmasız NETD 30mk 8~14μm
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi ile LWIR Soğutmasız Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
ADAS için LWIR Termal Kamera Modülü Soğutmasız Yatay 30mK
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |

