Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
SF6/NH3 gaz sızıntılarının tespiti için 320x256 çözünürlük ve 30μm piksel boyutu ile LWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektör
| Spektral aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Soğutma süresi (23°C): | ≤7 dk@24V |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Yüksek Hassasiyetli Gaz Kaçağı Tespiti için 640x512/15µm MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası
| Dijital video: | USB3.0/GigE/MIPI |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral Aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
640x512/12μm FPA Soğutulmamış Kızılötesi Detektör Termal Görüntüleme
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LFM330Z6 320x256/30μm 10mK NETD Gaz Kaçağı Tespiti için Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Tip: | Optik Gaz Görüntüleme Termal Modülü |
|---|---|
| Dalga bandı: | orta dalga boyu |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
Alevler Arasında Ölçüm için 320x256/30µm Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme MWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| İşlev: | Alevlerle Ölçüm |
|---|---|
| Odak Uzunluğu: | 23mm/55mm |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
Alevler Arası Ölçüm için 23mm/55mm Lensli Soğutmalı 320×256/30μm OGI Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Spektral aralık: | 3,8±0,1~4,1±0,1μm |
|---|---|
| İşlev: | Alevlerle Ölçüm |
| NETD: | 20 mK (F3) |
120x90 çözünürlüğü ve Endüstriyel Görme için USB2.0 arayüzü olan Taşınabilir Soğutulmamış Isı Görüntüleme Kamerası
| Tipik Güç Tüketimi: | 150mW |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 |
Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Kamerası 320x256 / 30μm RoHS Sertifikası
| Sensör: | IR Sensörü |
|---|---|
| Teknoloji: | kızılötesi |
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |

