Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Uzun Menzilli Gözetleme için RS058 / RS046H MWIR MCT Kızılötesi Dedektör
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤9mK (F2); ≤15mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
Termal Gözetim Kamerası için 1280x1024 / 12μm Soğutmasız FPA Dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
RS058 Kriyo Soğutucu ile Yüksek Duyarlılıklı Soğutulmuş Kızılötesi Detektörler
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Uzun Dalga Boyu: | 7,7~9,5 (LW) |
640x512 15μm Soğutulmuş Kızılötesi Detektör Modülü Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm |
Hızlı Entegrasyon için 1280x1024 / 12μm MCT IR Dedektör Soğutmalı AD Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024 / 12μm |
|---|---|
| Yüksek Hassasiyet: | NETD≤20mK |
| Güç Tüketimi: | 9W |
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD ile MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
1280x1024 12μm Megapiksel Soğutmalı FPA Dedektörü Yüksek Hassasiyet
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
320x25 30μm MCT MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon için Hızlandırıcı
| Çözünürlük: | 320x256 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 30um |
| NETD: | ≤9mK |
Soğutmasız Uzun Dalga Kızılötesi Sensörler 400x300 17μm Vanadyum Oksit Malzeme
| Çözünürlük: | 400x300 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Tip: | Mikrobolometre |

