Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Güvenlik Kamerasına Entegre HD Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Başvuru: | Sistem Entegrasyonu |
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
Termal Görüntüleme Sistemi Tıbbi Teşhisi İçin İnvaziv Olmayan Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,85 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Elektro Optik Kızılötesi Sistem için MWIR Soğutmalı Termal Modül 640x512 / 15μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Yüksek Sıcaklık Ortamlarında Alev Penetrasyonu için 320x256 Çözünürlüklü 55mm Lens Optik Gaz Görüntüleme Kamera Çekirdeği
| Opsiyonel Objektif: | 23mm/55mm |
|---|---|
| Stil: | Soğutmalı Kızılötesi Çekirdek |
| çözünürlük: | 320x256/30μm |
İHA Yükleri İçin Hafif Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 8 ~ 14μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Çoklu Sensör Yükü için MCT MWIR Soğutmalı Termal Modül 15μm 640x512
| Boyut: | 125x92x67mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤650g |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
MCT MWIR Kızılötesi Dedektör Soğutmalı Termal Modül 640x512 15μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
640x512 15μm MCT MWIR Soğutmalı Modül Hızlı Entegrasyon RoHS Onaylı
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤18mk |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm |
Gözetim Kamerası için MWIR Soğutmalı Kızılötesi Termal Görüntüleme Dedektörü
| Teknoloji: | Kızılötesi Termal Görüntüleme |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
| Başvuru: | Güvenlik İzleme |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektör için Hızlandırıcı 640x512 Soğutmalı AD Modülü
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| Kriyo soğutucu: | RS058 |
| NETD: | ≤17mk |

