Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon Eklentisi Termal Görüntüleme Kamerası, 120x90 Çözünürlük ve 12μm Piksel Boyutu Wafer-Level-Package
| Dedektör Tipi: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizisi Mikrobolometre |
|---|---|
| Dedektör Paketi: | Gofret düzeyinde paket |
| Çözünürlük: | 120 × 90 |
Minyatür VOx FPA Termal Görüntüleme Kamerası Çekirdeği 120x90 / 17μm
| Spektral aralık: | 8~14μm |
|---|---|
| NETD: | ≤60mK |
| Çözünürlük: | 120x90 |
12μm Pixel Pitch LWIR Kamera, VPC/ USB3.0/ GigE/ Cameralink Uzantı Bileşenleri ile
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Tipik NETD: | <40mK |
| Piksel Aralığı: | 12μm |
OEM Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Isı Görüntüleme Merkezi 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
640x512 / 15μm MCT MWIR kızılötesi dedektörü ile soğutulmuş termal modül
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mk |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Tıbbi Termografi için 384x288 17um Kızılötesi Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512/12μm Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği İHA Yükleri İçin Küçük Boyut
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 Çözünürlüklü Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü LWIR Termal Modül
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Tıbbi Muayene için 640x512 12μM Kızılötesi Dedektörler LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Hızlı Entegrasyon Soğutmalı IR Kamera Çekirdeği EYAS1212 Mega Piksel 1280x1024/12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| NETD: | ≤20mk |

