Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ high resolution thermal camera module ] eşleşme 494 Ürünler.
Odak Düzlemi Dizisi Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300 / 17μm VOx Malzemesi
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
Minyatür Kapalı Çevrim Soğutma Sistemli Entegre Döner Stirling Cryo Soğutucu
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,2W (130mW@100K@20°C) |
Entegre Döner Stirling Döngüsü Cryocooler Düzeneği Düşük Tüketim
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>550mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <7W (250mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Orta Dalga Boyu Soğutmalı Kızılötesi Dedektör 640x512 15μm
| teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Tip: | Soğutmalı Kızılötesi Dedektör |
400mW Bölünmüş Döner Stirling Motoru Cryocooler Düşük Tüketim
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
15μm 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör, RS058 Entegre Stirling Soğutuculu
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
MCT Malzemesi MWIR Kızılötesi Detektör 320x256 / 30μm Hızlı Entegrasyon için
| Kriyo Soğutucu: | RS058/RS046H |
|---|---|
| Çözünürlük: | 320x256/30μm |
| boyut: | 142x58,5x71 mm |
Tip II Superlattice Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler Uzun Dalga 320x256 / 30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |

