Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal camera module 256x192 ] eşleşme 71 Ürünler.
256x192 çözünürlük 12μm Piksel Pitch Termografi Yetenekli Soğutulmamış LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Güvenlik ve Termografi için Piksel Aralığı
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlük 12μm Pixel Pitch Focus Free LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Sıfırlanmamış LWIR Isı Görüntüleme Kamera Modülü 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
3,2 mm Lensli Optimize Edilmiş SWaP-C iLC212 Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
640x512 15μm T2SL LWIR Termal Kamera Modülü Yüksek Çözünürlüklü GAVIN615L
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
OEM Küçük Boy Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Çekirdeği 256x192 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
OEM IR Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Uzun Menzilli Algılama
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
VOx Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR 1280x1024 / 12μm
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Vücut Sıcaklığı Taraması Soğutmasız Termal Kamera Modülü 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

