Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal camera module 256x192 ] eşleşme 71 Ürünler.
Soğutmasız Termal Gözetim Kamera Modülü LWIR 640x512 17μm
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera Lensi: | Çoklu Mevcut |
256x192 çözünürlüğü ve 12μm piksel pitch ile Wafer Level Paketinde soğutulmamış LWIR Termal Güvenlik Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
256x192 çözünürlüğü ve 8~14μm spektral aralığı için 12μm piksel pitch ile soğutulmamış LWIR Kızılötesi Termal Modülü
| Kare Hızı: | Termografi: 25Hz, Görüntüleme: 50Hz |
|---|---|
| Çözünürlük: | 256x192 |
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
Soğutmasız LWIR Kızılötesi Kamera Çekirdeği 256x192 12μm + Güvenlik Kamerası için 3,2 mm Lens
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 700mW |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Mini 256x192 Çözünürlük 12μm Piksel Boyutu Soğutmasız FPA Termografi Fonksiyonlu Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 256x192/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Çoklu mercekli soğutulmamış kızılötesi termal güvenlik kamera modülü
| Tip: | Soğutmasız Kızılötesi Modül |
|---|---|
| Tipik güç tüketimi: | <1.2W |
| NETD: | <30mK |
Net Termal Görüntüleme ile 640x512 / 17μm Kızılötesi Kamera Modülü Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 17μm |
| Boyut: | 44,5x44,5x33,6 mm |
Elde tutulan termal kameralar için soğutulmuş HgCdTe MWIR Kamera Modülü 640x512/15μm
| Teknoloji: | kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
OEM Küçük Boy Soğutmasız LWIR Termal Görüntüleme Modülü Kamera 256x192 12μM
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR 256x192 Çözünürlük 12μm Pixel Pitch Focus Güvenlik için Serbest Kızılötesi Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

