Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal camera module 256x192 ] eşleşme 71 Ürünler.
256x192 çözünürlüğü ve kolay entegrasyon için 12μm piksel pitch ile soğutulmamış termal görüntüleme kamera modülü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı: | -20°C~+550°C |
Tamamen Optimize Edilmiş SWaP-C Soğutmasız Mikrobolometre Kamera Dedektörü 256x192 / 12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Tip: | Mikrobolometre |
LC260 Küçük Boyutlu Soğutulmamış LWIR Ateş Algılama Kamerası Çekirdek 256x192/12μm
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Sıcaklık Aralığı: | 20°C~50°C |
Keskin Termal Görüntüleme LWIR Kızılötesi Kamera Modülü 640x512 12μm Drone için
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0.7w |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Yapı Denetimi için Soğutmasız LWIR Termal Kamera Çekirdeği 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
GAVIN330 MWIR Soğutulmuş Isı Görüntüleyici Modülü Yüksek Güvenilirlik 320x256/30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| Malzeme: | MCT |
| NETD: | ≤10mK |
Soğutulmamış 256×192 çözünürlüğü 12μm Pixel Pitch Thermal Camera Core, 330mW enerji tüketimi ile sıcaklık ölçümü
| Çözünürlük: | 256x192 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Dijital Video Arayüzü: | USB2.0 / MIPI / DVP / BT.656 / LVDS |
Vücut Sıcaklığı Taraması için Soğutmasız LWIR Termal Kamera 384x288 17μM
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
RS058 T2SL Termal Kamera Çekirdeği 640x512 15μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Entegrasyonu
| Çözünürlük: | 640x512 / 15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm (LW) |
Araç Üstü Gece Görüşlü IR Kamera Termal Kamera Çekirdeği 384x288 / 17μm
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

