Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
Dış Mekan LWIR Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü 640x512 12μM, 25mm Lensli
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi için Yüksek Çözünürlüklü Soğutmasız VOx Termal Görüntüleme Modülü
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ultra Net Termal Görüntüleme için 1280x1024/12μm Soğutmasız Kızılötesi Modül
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Güvenlik kamerası için 400x300 / 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Sensor: | FPA Vanadium Oxide |
|---|---|
| Size: | 30x19.8x7.32mm |
| Type: | Uncooled Microbolometer |
Termal Gözetim Kamerası için 1280x1024 / 12μm Soğutmasız FPA Dedektörü
| Çözünürlük: | 1280x1024 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 12μm |
| Kare Hızı: | 50/60 Hz |
Taşınabilir 256×192 Çözüm 12μm Piksel Boyutu Plug-in Termal Kamera için Ultra-kompak Termal Görüntüleme Modülü
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
|---|---|
| NETD: | ≤50mk |
| Piksel boyutu: | 12μm |
Uncooled 640x512 12μm Thermal Imaging Module Light Weight
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Uzaktan İzleme Sistemi için 15μM 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör
| Resolution: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spectral Range8~14μm: | 3.7~4.8μm MW |
Gaz Kaçağı Tespiti için 10mK NETD'ye Sahip 320x256 Çözünürlük, 30μm Piksel Boyutu, MWIR Soğutmalı Optik Gaz Görüntüleme Modülü
| Soğutma süresi (23°C): | ≤8 dk@12V |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Piksel Boyutu: | 30um |
Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemi için OEM Araca Monte Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |

