Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD'ye sahip 320x256/30µm MWIR Soğutmalı Termal Görüntüleme Dedektörü
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
|---|---|
| Boyut (mm): | 142×58,5×71 |
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
320x25 30μm MCT MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektör Hızlı Entegrasyon için Hızlandırıcı
| Çözünürlük: | 320x256 |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 30um |
| NETD: | ≤9mK |
400mW RS046 Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için Entegre Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>400mW |
|---|---|
| MTTF: | >10000H |
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,2W (130mW@100K@20°C) |
RS079 750mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Dahili Tahrik Elektroniği
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
RS046H 400mW Entegre Dewar Soğutucu Grubu Bölünmüş Döner Stirling Cryocooler
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
256x192 12μm Vox Mikrobolometre Dedektör Sensörü
| Çözünürlük: | 256x192 / 12μm |
|---|---|
| Kare hızı: | 50/60Hz |
| Boy: | 23x13x7.32mm |
RS046H Bölünmüş Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| soğutma gücü: | (@100K@20°C)>400mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <3,5W (130mW@100K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |

