Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
320x256 çözünürlük 10.3-10.9μm Spektral Aralık 20mK NETD Gaz Sızıntı Algılama için Soğutulmuş Isı Görüntüleme Modülü
| Spektral aralık: | 10,3±0,1μm~10,9±0,1μm |
|---|---|
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
| İletişim: | Standart: USB2.0/LV-TTL; İsteğe bağlı: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
15μm 640x512 Soğutmalı MWIR Kızılötesi Dedektör, RS058 Entegre Stirling Soğutuculu
| Çözünürlük: | 640x512/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık8~14μm: | 3,7~4,8μm MW |
RS046H Split Stirling Soğutuculu Esnek MWIR Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
| Çözünürlük: | 640x512/15μm |
|---|---|
| NETD: | ≤17mK (F2); ≤18mK (F4) |
| Spektral Aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Sağlık Teşhisi için 384x288 17μM Soğutmasız Termal Modül Hızlı Entegrasyon
| Çözünürlük: | 384x288 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.85W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
320x256/30μm Soğutulmuş MWIR Termal Görüntüleme Detektörü, 10mK NETD ile VOC'ler için Gaz Sızıntı Bulma
| Spektral aralık: | 3,2±0,1~3,5±0,1μm |
|---|---|
| Dedektör çözünürlüğü: | 320x256 |
| Piksel Boyutu: | 30um |
320x256 Çözüm 30μm Piksel Boyutu MWIR Gaz Sızıntı Algılama için 10mK NETD ile Soğutulmuş Optik Gaz Görüntüleme Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| Spektral aralık: | 4,5±0,1μm~4,7±0,1μm |
Mini Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 400x300 / 12μm
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
|---|---|
| Ağırlık: | <1.5g |
| Tip: | Mikrobolometre |
Odak Düzlemi Dizisi Soğutmasız Kızılötesi Dedektör 400x300 / 17μm VOx Malzemesi
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
LWIR VOx Mikrobolometre Soğutulmamış Kızılötesi Detektör 400x300/12μm Termografi için
| Çözünürlük: | 400x300 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Yüksek Doğruluk 256×192/12μm Piksel Boyutu Sıcaklık Ölçümü için Soğutmasız Termal Görüntüleme Modülü
| Kızılötesi Dedektör: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 3,3V±0,1V |
| Tip: | Soğutulmamış Termal Modül |

