Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
Yaban Hayatı Gözlemi İçin Soğutmasız Mikrobolometre Termal Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Gelişmiş Görünürlük için Soğutmasız Kızılötesi Kamera Çekirdeği 640x512/12µM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Dış Mekan LWIR Termal Kamera Çekirdeği 640x512 25,4 mm×25,4 mm×35 mm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Ateş tespiti için termal kamera, soğutulmamış LWIR termal modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Akıllı telefon bağlantılı, soğutmasız 256×192/12μm Termal Kamera, Elektrikli Sıcak Noktalar ve Mobil Uygulamalar için
| Kızılötesi Dedektör Çözünürlüğü: | 256×192/12μm |
|---|---|
| Çıktı Verileri: | 14bit Ham |
| Model Numarası: | ±2°C / ±%2'den büyük |
SWaP-C Sharp Clear Termal Görüntüleme Modülü Soğutmasız LWIR 8~14μm
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.8W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Manual 4V ~ 6V sabit odaklı termal kamera çekirdeği Athermal 19mm/24mm
| Ağırlık: | 67g |
|---|---|
| Çözünürlük: | 640 × 512 |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
Sabit Odaklama Athermal Lens 19mm/24mm ile soğutulmamış LWIR Termal Kamera Çekirdek
| Spektral aralık: | 8μm ila 14μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 50Hz |
| Sabit Odaklı Atermal: | 19 mm/24 mm |
TWIN612 Termal Görüntüleme Modülü ±2℃ Veya ±2% Doğrulukla Keskin ve Net Görüntüler
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 0,8 W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |

