Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ infrared thermal security camera module ] eşleşme 387 Ürünler.
Termal Görüntüleme ve Termografi için 800x600 17μm Soğutulmamış Kızılötesi Detektör
| Çözünürlük: | 800x600 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Boyut: | 35x25x7,4 mm |
1280x1024 12μm Soğutmalı Kızılötesi Dedektör ve Entegre Dewar Soğutucu Grubu
| Çözünürlük: | 1280x1024/12μm |
|---|---|
| NETD: | ≤20mK (F2/F4) |
| Spektral aralık: | 3,7~4,8μm MW |
Gofret Seviyesi Paketleme Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler LWIR Endüstriyel IR Sensör
| Tip: | Mikrobolometre |
|---|---|
| Çözünürlük: | 400x300 |
| Boyut: | 18x16x2,8 mm |
Zorlu Ortamlar için Yüksek Hassasiyetli VOx Termal Sensör 400x300 / 17μm
| Sensör: | FPA Vanadyum Oksit |
|---|---|
| boyut: | 30x19,8x7,32 mm |
| tip: | Soğutmasız Mikrobolometre |
Optik Gaz Görüntüleme için 10mK NETD ile MWIR Soğutulmuş Kızılötesi Detektörü
| Piksel Boyutu: | 30um |
|---|---|
| İşlev: | Gaz Kaçağı Tespiti |
| NETD: | 10mK (F1.5) |
Güvenlik / İzleme için 30mK Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler 50Hz 60Hz
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
RS058 Kriyo Soğutucu ile Yüksek Duyarlılıklı Soğutulmuş Kızılötesi Detektörler
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK |
| Uzun Dalga Boyu: | 7,7~9,5 (LW) |
Tip II Superlattice Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler Uzun Dalga 320x256 / 30μm
| Çözünürlük: | 320x256 / 30μm |
|---|---|
| NETD: | ≤25mK (F2) |
| Spektral Aralık: | 7,7~9,5μm LW |
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler için 750mW Hafif Entegre Döner Stirling Kriyosoyutucu
| soğutma gücü: | (@77K@20°C)>750mW |
|---|---|
| Kararlı Güç Tüketimi: | <12W (550mW@77K@20°C) |
| Çalışma Sıcaklığı: | -45°C~+85°C |
Soğutulmamış odak düzlemi dizileri termal kamera çekirdeği 50Hz kare hızı 67g
| Çalışma Gerilimi: | 4V~6V |
|---|---|
| Sensör: | Soğutmasız Odak Düzlemi Dizileri |
| Çözünürlük: | 640 × 512 |

