Tüm ürünler
-
Termal Kamera Çekirdeği
-
Termal Güvenlik Kamerası
-
Drone Termal Kamera
-
Takılabilir Termal Kamera
-
Soğutmalı Kızılötesi Dedektörler
-
Soğutmalı Kamera Modülleri
-
Optik Gaz Görüntüleme
-
Kızılötesi Termal Kamera Modülü
-
Yüksek Çözünürlüklü Termal Kamera Modülü
-
Ateş Algılama İçin Termal Kamera
-
Araç Üstü Termal Kamera
-
Entegre Dewar Soğutucu Grubu
-
Soğutmasız Kızılötesi Dedektörler
İlgili kişi :
Wendy Wang
Telefon numarası :
+86 27 50185150
anahtar kelimeler [ ir high resolution thermal camera ] eşleşme 414 Ürünler.
İzleme soğutulmamış termal kamera modülü LWIR 640x512 17μM
| Çözünürlük: | 640x512 / 17μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Kamera merceği: | Çoklu Mevcut |
Hızlı Entegrasyon için 640x512 12μm Kızılötesi Termal Kamera Modülü PLUG612R LWIR
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <30mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
384x288 çözünürlük 17μm Pixel Pitch Gece Görüşünü Geliştirmek için Akıllı Alarm ile Araç Montajlı Termal Kamera
| Çözünürlük: | 384x288/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
400x300 Ateş Tarama Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Tıbbi teşhis için LWIR Ateş Tarama Termal Kamera Modülü 400x300/17μm
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |
|---|---|
| NETD: | <50mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Net Görüntüleme Drone Termal Kamera Modülü Soğutmasız LWIR Kamera Çekirdeği
| Çözünürlük: | 640x512 / 12μm |
|---|---|
| NETD: | <40mK |
| Spektral Aralık: | 8~14μm |
Drone'lar için SWaP-C LWIR Termal Kamera Modülü 640x512 12μM
| Çözünürlük: | 640x512 |
|---|---|
| Güç tüketimi: | 0.7W |
| Spektral aralık: | 8~14μm |
Endüstriyel Termografi ile Soğutmasız 400x300 17μm LWIR Termal Kamera Modülü
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
Endüstriyel Termografi ile OEM LWIR Termal Kamera çekirdeği Soğutmasız 400x300 17μM
| Çözünürlük: | 400x300 / 17μm |
|---|---|
| Kare oranı: | 25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| NETD: | <30mK |
LWIR Soğutmasız Kızılötesi Dedektörlü COIN Serisi Termal Kamera Modülü 400x300 / 17μm
| Teknoloji: | Kızılötesi |
|---|---|
| Malzeme: | Vanadyum Oksit |
| Çözünürlük: | 400x300/17μm |

